Dołącz do nas:

Laserowe odmładzanie twarzy

Laserowe odmładzanie twarzy

Technologia ProDeep® - odmładzanie laserem frakcyjnym w Krakowie

Laser frakcyjny nieablacyjny stał się alternatywną metodą odmładzania skóry, bez ryzyka bezpośredniego uszkodzenia naskórka i ryzyka powikłań, związanych z tradycyjnymi zabiegami medycyny estetycznej. Przynosi doskonałe rezultaty w walce z bruzdami i zmarszczkami oraz innymi niedoskonałościami skóry.

Jakie działanie na skórę wykazuje laser frakcyjny?

Laser ProDeep® to najnowocześniejsza i rewolucyjna technologia stworzona dla kompleksowego odmładzania skóry laserem frakcyjnym. Poprzez stymulację syntezy kolagenu i remodeling skóry dochodzi do redukcji i wygładzenia zmarszczek oraz poprawy ogólnego wyglądu i kondycji skóry. Wiązka laserowa jest frakcjonowana na mikroskopijne kolumny energii, które penetrują naskórek, docierając głęboko do skóry właściwej, dokładnie tam, gdzie znajduje się kolagen. Mimo głębokiego oddziaływania wiązki lasera na tkankę, naskórek pozostaje nienaruszony.

laserowe odmładzanie twarzy

W zależności od wskazań i problemu – dochodzi do stopniowej poprawy kondycji skóry. Pierwsze efekty można zaobserwować po 3–4 tygodniach po zabiegu. Dalsza poprawa stanu skóry przebiega stopniowo przez kolejne 3-6 miesięcy, podczas których następuje stymulacja procesu neokolagenezy i całkowita odnowa komórkowa. Wykonując zabiegi laserem frakcyjnym w Krakowie, w szybki i łatwy sposób, bez okresu rekonwalescencji, odkryjesz zdrowszą i młodziej wyglądającą skórę.

Czy laserowe odmładzanie twarzy jest dla Ciebie?

Działanie lasera jest idealnym rozwiązaniem w przypadku takich problemów estetycznych skóry, jak:

  • nierównomierny koloryt, przebarwienia,
  • utrata jędrności, wiotkość skóry, brak napięcia,
  • zmarszczki, w tym również zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust,
  • porowatość i rozszerzone ujścia gruczołów łojowych oraz blizny potrądzikowe,
  • inne zmiany związane z procesem starzenia się skóry.

Laserowe odmładzanie skóry najczęściej przeprowadzane jest na skórze twarzy, ale zabieg można przeprowadzić również na skórze szyi. Regeneracyjne działanie lasera doskonale sprawdza się także na innych partiach ciała.

Zalety zabiegów laserowych

Zabiegi laserem frakcyjnym, które oferujemy w Krakowie, należą do najnowocześniejszych terapii w medycynie estetycznej. Najważniejsze zalety laseroterapii to:

  • klinicznie potwierdzona skuteczność – rewelacyjne efekty estetyczne zabiegu można uzyskać już po 3-4 wizytach;
  • seryjność – powtarzalność zabiegów utrwala i potęguje efekt. Zazwyczaj zaleca się serię, która obejmuje od 2 do 8 zabiegów. Ich liczba uzależniona jest od wskazań, problemu i intensywności terapii;
  • bezinwazyjność i brak okresu rekonwalescencji – podczas zabiegów laserem frakcyjnym nieablacyjnym nie odparowuje się tkanki. W związku z tym nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka i powstawania ran na skórze. Większość pacjentów wraca do codziennych obowiązków w ciągu 1-2 dni po zabiegu;
  • wszechstronność działania – laser frakcyjny dogłębnie przebudowuje skórę, zniszczoną tkankę zastępuje nową i zdrową skórą. Szczególnie widoczna jest ona poprzez eliminację widocznych oznak starzenia, takich jak zmarszczki, wiotka skóra i nierównomierny koloryt.

Po zabiegu na skutek działania lasera, w okolicy zabiegowej może pojawić się zaczerwienienie i niewielki obrzęk. Naturalne gojenie się skóry uruchamia proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest redukcja i wygładzenie drobnych i umiarkowanych zmarszczek, rewitalizacja skóry, ujednolicenie i rozjaśnienie kolorytu, głęboka stymulacja skóry dla jej zagęszczenia i ujędrnienia.

Młoda i pełna blasku skóra dzięki mocy lasera

Innowacyjny laser frakcyjny ProDeep® wykorzystywany jest w medycynie estetycznej także do takich zabiegów, jak usuwanie rozstępów, leczenie łysienia kobiet i mężczyzn, redukcja rumienia w bliznach pooperacyjnych i pourazowych, leczenie zaburzeń barwnikowych (typu melasma), usuwanie brodawek, leczenie rumieniowatej postaci trądziku różowatego.

Po więcej informacji zapraszamy do naszego Centrum Medycyny Laserowej w Krakowie, gdzie podczas konsultacji z zakresu medycyny estetycznej, wspólnie omówimy możliwości zastosowania terapii laserem frakcyjnym w celu rozwiązania Twojego indywidualnego problemu estetycznego.

Centrum Medycyny Laserowej
ul. Dobrego Pasterza 118C/LU6
31-416 Kraków