Dołącz do nas:

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Cała moc technologii dla Twojej urody - medycyna estetyczna w CML

Medycyna estetyczna w naszym Centrum koncentruje się na zabiegach z wykorzystaniem laseroterapii. Wykorzystując nowoczesne technologie i urządzenia podejmujemy skuteczną walkę nie tylko z upływającym czasem i różnymi niedoskonałościami skóry, ale mamy możliwość niwelowania takich defektów estetycznych, dla których dotychczasowe zabiegi pozostawały mało lub w ogóle bezskuteczne. Przykładem może być zamykanie naczynek, których usunięcie nie byłoby możliwe gdyby nie rozwój nowoczesnej laseroterapii. To jeden z bardzo wielu powodów, dla którego w Centrum Medycyny Laserowej w Krakowie postanowiliśmy świadczyć usługi z zakresu medycyny estetycznej z użyciem światła i laserów.

Dzięki medycynie estetycznej możesz cieszyć się upragnionym wyglądem

Dzięki nowoczesnej laseroterapii możliwe jest uzyskanie szybkich i bardzo zadowalających efektów estetycznych i to bez konieczności przeprowadzania operacji chirurgicznych stosowanych w medycynie estetycznej, z którymi jak wiadomo, związane są powikłania i ryzyko dla zdrowia. Do zabiegów wykorzystujemy najbardziej wszechstronną na świecie platformę laserową o bardzo szerokich możliwościach zabiegowych. W zależności od indywidualnego problemu Pacjenta do urządzenia dobieramy odpowiednią głowicę oraz parametry działania.

medycyna estetyczna

Zabiegi laserowe w naszym Centrum to między innymi: depilacja IPL, laserowe odmładzanie twarzy, usuwanie blizn i rozstępów, zamykanie naczynek na twarzy, termolifting i wiele innych zabiegów, opisanych na stronach „Laseroterapia” oraz „Zabiegi”.

Odmłodzona i pełna blasku skóra

Laseroterapia dla naszych Pacjentów z Krakowa to doskonała alternatywa dla innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Poznaj korzyści, jakie oferuje Ci dostępna w naszym Centrum technologia:

IPL-SQ®

 • Zapobieganie starzeniu się skóry, fotoodmładzanie.
 • Terapia trądziku, działanie przeciwzapalne i antybakteryjne.
 • Trwała redukcja owłosienia wszystkich części ciała.
 • Redukcja rumienia, zamykanie naczyń krwionośnych na twarzy i skrzydełkach nosa, terapia trądziku różowatego.
 • Redukcja przebarwień posłonecznych i innych przebarwień skóry.

Intense-IR®

 • Technologia dla liftingu termicznego (termoliftingu) i kompleksowego odmłodzenia skóry.
 • Spektakularne efekty liftingu, poprawy napięcia, ujędrnienia skóry i potwierdzone badaniami bezpieczeństwo terapii.

Laser ProDeep®

 • Laserowe odmładzanie, redukcja zmarszczek i bruzd.
 • Stymulacja kolagenu w laserowej terapii blizn.
 • Głęboki remodeling skóry i terapia rozstępów.
 • Terapia łysienia kobiet i mężczyzn.

Medycyna estetyczna - bezpieczne zabiegi bez okresu rekonwalescencji

Wszystkie oferowane w naszym Centrum zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych i najwyższej jakości urządzeń oraz sprawdzonych technologii, których bezpieczeństwo potwierdzają światowe atesty i certyfikaty. Korzystając z najnowszych osiągnięć w dziedzinie laseroterapii mamy dostęp do bezpiecznych i bezbolesnych zabiegów laserowych, bez okresu rekonwalescencji. Zmniejszona ilość potrzebnych sesji zabiegowych oraz zwiększona efektywność zabiegów to atuty, dzięki którym zarówno lekarze jak i pacjenci wybierają laseroterapię, jako lepszą alternatywę do leczenia tych samych problemów, ale w sposób bezinwazyjny.

Centrum Medycyny Laserowej w Krakowie to gabinet, który warto poznać

Naszym Pacjentom oferujemy profesjonalne zabiegi z klinicznie potwierdzonymi badaniami skuteczności w walce z różnymi defektami skóry i starzeniem się. W zależności od wskazań i problemu rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu i postępują w czasie. Co warto także podkreślić są trwałe i nie wyłączają Pacjentów z ich codziennej aktywności.

Połączenie laseroterapii z medycyną estetyczną to bez wątpienia efektywność oraz krótkie i bezbolesne zabiegi. Zapraszamy na konsultację, podczas której wspólnie omówimy,  jak zadbać o Twoją urodę i dobre samopoczucie.

Centrum Medycyny Laserowej
ul. Dobrego Pasterza 118C/LU6
31-416 Kraków