Dołącz do nas:

Laseroterapia

Laseroterapia

Światowej klasy laseroterapia w Krakowie

Laseroterapia to grupa zabiegów wykorzystujących działanie laserów medycznych, a ściślej - emitowaną przez laser wiązkę światła. W zależności od tego, w jakim celu terapeutycznym ma być zastosowana, wybieramy właściwą długość fali lasera, jego moc i czas naświetlania.

Lasery w medycynie estetycznej od dawna są podstawowym narzędziem pracy, jednak rozwój technologii medycznych sprawił, że aktualnie dysponujemy urządzeniami najwyższej jakości. Dzięki temu zabiegi laserowe stają się coraz bardziej skuteczne, komfortowe i bezpieczne dla Pacjentów. W naszym gabinecie wykorzystujemy najnowszej generacji, a zarazem najwyższej jakości urządzenie – Etherea-MX®. To najbardziej wszechstronna platforma laserowa na świecie.

Zabiegi laseroterapii dobierane są indywidualnie

Laseroterapia znalazła zastosowanie w bardzo licznych zabiegach natury estetycznej i zdrowotnej. Mając do dyspozycji zaawansowany technologicznie sprzęt, możemy niezwykle dokładnie dobrać odpowiedni laser do potrzeb Pacjenta i wykonać zabieg z dużą precyzją. Co ważne doskonałe rezultaty są szybkie, trwałe, często o wiele lepsze niż inne zabiegi medycyny estetycznej. Nowoczesny, certyfikowany sprzęt, w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem specjalistów, są gwarancją, że zabiegi laserowe wykonane zostaną w sposób bezpieczny i nie spowodują przykrych skutków ubocznych.

laseroterapia

Platforma laserowa, którą wykorzystujemy w naszym gabinecie, to numer jeden na globalnym rynku medycyny estetycznej. Łączy 7 najnowszych technologii i oferuje rozwiązanie ponad 70 problemów terapeutycznych, a ich liczba ciągle rośnie. Skuteczność i bezpieczeństwo platformy potwierdzają badania kliniczne i certyfikaty (FDA, CE, CAN/CSA i ANVISA). Urządzenie w zasadniczej części przeznaczone jest tylko dla lekarzy i rekomendowane dla klinik, które wykonują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Jakiego zabiegu laserowego potrzebujesz?

Laseroterapia jest odpowiedzią na szerokie spektrum potrzeb w zakresie poprawy wyglądu i niwelowania niedoskonałości skóry.

Do najpopularniejszych zabiegów z zakresu laseroterapii w medycynie estetycznej należą:

Laseroterapia to metoda nieinwazyjna i efektywna, pozwalająca na niwelowanie ogromnej ilości problemów estetycznych. Naszych Pacjentów zapraszamy na indywidualną konsultację, podczas której ocenimy problem i dobierzemy odpowiednią terapię.

Kiedy laseroterapia jest przeciwwskazana?

Mimo, że laseroterapia cieszy się coraz większą popularnością i wypiera tradycyjne metody terapeutyczne, nie oznacza, że może być zastosowana u każdego Pacjenta. Przeciwwskazania do laseroterapii to:

 • otwarte rany i uszkodzenia skóry,
 • alergia na światło słoneczne,
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • nowotwory złośliwe,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • cukrzyca,
 • nieleczone zaburzenia hormonalne,
 • bliznowce,
 • występowanie krwawień,
 • choroba immunosupresyjna,
 • egzema, łuszczyca,
 • aktywne infekcje (wirusowe, grzybicze, bakteryjne) oraz choroby zakaźne.

Wszystkie zabiegi w naszym Centrum poprzedzają konsultacje lekarskie, w trakcie których ustalamy ewentualne przeciwskazania i decydujemy, czy Pacjent może poddać się laseroterapii. Wskazówki jak postępować przed i po zabiegu laserowym znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce Zalecenia dla Pacjenta.

Laser na straży Twojego piękna

Zabiegi laserowe oferowane w naszym Centrum Medycyny Laserowej w Krakowie, ze względu na bardzo wysoką skuteczność i możliwość uzyskania długotrwałych efektów, przy stosunkowo małej inwazyjności, są coraz częściej wybierane, jako alternatywa dla metod chirurgicznych czy farmakologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą zabiegów, pozwalających na odzyskanie naturalnego piękna i życia w pełnej satysfakcji ze swojego wyglądu.

Centrum Medycyny Laserowej
ul. Dobrego Pasterza 118C/LU6
31-416 Kraków